829 Görüntülenme
65 Filmi izle
6.4 IMDB Puanı

65 Filmi izle

65 2023 ABD yapımı Sony Pictures imzalı filmi 1080p ve 720p HD full izleme seçenekleriyle tek parça olarak kesintisiz seyredebilirsiniz. Film konusu: 65 milyon yıl önceki dünyada kızı ile hayatta kalabilmek için destansı bir maceraya atılan Mills’in hikayesini konu ediyor. Pilot Mills, küçük kızı Koa ile uzay gemisindeyken korkunç bir kaza meydana gelir. Bilinmeyen bir gezegene iniş yapmak zorunda kalan Mills, çok geçmeden aslında 65 milyon önceki önceki dünyaya iniş yaptığını fark eder. Hayattaki tek insanlar olan Mills ve kızı Koa, içine düştükleri durumdan kurtulabilmek için, tarih öncesinde yaşayan tehlikeli yaratıklarla dolu bu topraklarda savaşmak zorunda kalır.

Filmin başrollerinde Adam Driver yer alıyor. Driver en çok Star Wars devam üçlemesindeki Kylo Ren rolüyle tanınıyor, yani bilim kurguya yabancı değil. Diğer önemli rolleri arasında BlacKkKlansman ve Marriage Story'deki yıldız dönüşleri ve The Last Duel ve House of Gucci'deki görünümleri yer alıyor.

Adam Driver'ın tarih öncesinin en tehlikeli yırtıcılarıyla karşı karşıya geldiği yeni bir bilimkurgu hayatta kalmasını ele alıyor. 65 filminin yönetmen koltuğunu Scott Beck ve Bryan Woods (Sessiz Bir Yer) paylaşmaktadır. Yeni bir fragman sayesinde, 65'in şanssız bir uzay yolcusunun (Adam Driver) yabancı bir gezegene zorunlu iniş yapmasını konu alan bir bilimkurgu gerilim filmidir.
Etiketler: