Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj FRAGMAN
243 Görüntülenme
Araf-Limbo izle
7.3 IMDB Puanı

Araf-Limbo izle

Araf-Limbo 2020 İngiliz yapımı filmi donmadan ve ücretsiz olarak full hd seçeneklerde Türkçe dublajlı olarak izleyin. Film konusu: Suriyeli bir mültecinin yaşadığı yalnızlık, umutsuzluk ve kayıp duygularını ele alıyor. Film, Omar'ın adında genç bir müzisyenin hikayesini anlatıyor.

Omar, Suriye'deki savaştan kaçarak adada bulunan bir mülteci kampına gelmiştir. Burada, kültür şokuna uğrayan Omar, kendisini bir nevi "limbo"da hisseder. Burada zamanın durduğunu düşünen Omar, hayatına devam edememektedir.

Bir yandan, yeni tanıştığı insanlarla zaman geçirirken, diğer yandan da ailesinin akıbeti hakkında haber alamamanın üzüntüsü içindedir. Omar, müziği sayesinde içinde bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışır. Ancak, onun müziği de bu adada insanlar için anlamsızdır.

Filmin en güçlü yönü ise, mültecilerin hayatlarının nasıl zorlaştığına ve onların sadece kendi ülkelerinden kaçmakla kalmadıklarına, aynı zamanda var olan kültürlerinden de ayrılmak zorunda kaldıklarına dikkat çekmesidir. "Limbo", hayatta kalmanın ötesinde, insanların nasıl yaşadığına da odaklanır.
Etiketler: ,