Lanetli Kan FRAGMAN
305 Görüntülenme
Blood 2023 Film izle
5.8 IMDB Puanı

Blood 2023 Film izle

Kategori
Lanetli Kan-Blood 2023 Amerikan yapımı korku-gerilim türündeki filmi 1080p ve 720p HD full kalite alternatifleriyle donmadan tek parça izleyin. Film konusu:Jess, kızı ve küçük oğlu Owen ile eski çiftlik evine taşınan, dul bir hemşiredir. Yerleştikten kısa bir süre sonra Owen köpek tarafından ısırılır ve bu ısırık gizemli bir enfeksiyona sebep olur. Şimdi Jess ailesini kurtarmak için neleri göze alabileceğini göstermek zorundadır.

Brad Anderson'ın yönetmen koltuğunda oturduğu "Blood" filmi tüyler ürpertici bir korku gerilimle izleyiciler karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmen Brad Anderson ve senarist Will Honley'nin yeni korku gerilimi "Blood", "Bir anne çocuğunu kurtarmak için her şeyi yapar" fikrine yeni bir bakış açısı getiriyor. Yoğun ilgi gören fragman oldukça farklı bir olay örgüsüyle karşımıza çıkacak.

Jess'in başrolünü, Görevimiz Tehlike serisinde defalarca rol almasının yanı sıra True Detective'in ilk sezonundaki Altın Küre adayı performansıyla tanınan Michelle Monaghan canlandıracak. Altın Küre adayı performansıyla tanınan Michelle Monaghan canlandıracak.

Resimler 2

Etiketler: ,