398 Görüntülenme
Çıldırmış Ayı izle
7.0 IMDB Puanı

Çıldırmış Ayı izle

Çıldırmış Ayı-Cocaine Bear 2023 yapımı gerilim, komedi ve polisiye türündeki gerçek olaylardan uyarlanan filmi tek part sürümünda HD full izleyebilirsiniz. Film Konusu: Bir uyuşturucu kuryesinin uçağı düşer ve uçağın içinde bulunan uyuşturucu kaybolur. Bu sırada polis, suçlu, turist ve gençten oluşan tuhaf bir grup, Georgia ormanına yaklaşmaktadır. Onların bilmediği, 230 kiloluk bir uç yırtıcının kendisini sersemletecek miktarda yediği kokainin verdiği güçle daha fazla saldırı ve kan için katliam yaptığıdır.

Çıldırmış Ayı’nın oyuncu kadrosunda oldukça yetenekli isimleri bir araya getirmeyi başardığını öğrenmek şaşırtıcı olmayacaktır. Elbette, herhangi bir projede, filmin pazarlanabilirliğini sağlamak için büyük isimleri gemiye almak çok önemli olabilir. Aralarında Margo Martindale, Alden Ehrenreich, O'Shea Jackson Jr, Keri Russell, Christian Convery, Jesse Tyler Ferguson, Kristofer Hivju, Brooklyn Prince, Scott Seiss Isiah Whitlock Jr, Shane Connellan ve Kahyun Kim'in de bulunduğu çok sayıda oyunculuk yeteneğine ev s

Elizabeth Banks'in yönettiği ve gerçek bir hikayeden uyarlanan Çıldırmış Ayı, 31 Mart 2023 tarihinde vizyona girecek. Kamera arkasında aktör-film yapımcısı-komedyen Elizabeth Banks, nam-ı diğer Açlık Oyunları'nın Effie Trinket'i yer alıyor. Fragmana bakılırsa Çıldırmış Ayı, Ozark'tan daha az ürkütücü ve daha çok tonları vahşi bir şekilde dengeleyecek çılgın bir hayatta kalma gerilimidir.

Kara komedi tarzında daha geniş kahkahalar ve kanlı gerilimin baş döndürücü bir karışımı gibi görünüyor. Filmin yapımcılığını 21 Jump Street, The Lego Movie ve Into the Spider-Verse ile ünlenen Hollywood'un başına buyruk komedyenleri Phil Lord ve Chris Miller üstleniyor.