1,144 Görüntülenme
Galaksinin Koruyucuları 3 izle

Galaksinin Koruyucuları 3 izle

Galaksinin Koruyucuları 3-Guardians of the Galaxy Vol. 3 2023 Marvel imzalı filmi Türkçe dublajlı ve altyazılı dil seçeneklerinde ücretsiz hd full 1080p ve 720p izleyin. Film konusu: Hala Gamora'nın kaybının sersemliği içinde olan Peter Quill, evreni ve kendilerinden birini savunmak için ekibini bir araya getiriyor ve hikaye yeni görev ve maceralarını konu edinmektedir.

Duygusal olarak yoğun hikayesini bir adım ileriye taşıyor ve Rocket'ın etrafında gelişen bu olay örgüsünü vurguluyor. James Gunn da daha önceki açıklamalarında filmin Rocket'ın geçmişini anlatacağını vurgulamıştı. Rocket'ın kökenleri bu noktaya kadar büyük ölçüde gizli tutulurken, yeni fragman, karakterin yaratılmasının arkasında High Evolutionary'nin olduğuna ve bu kötü karakterin onu hikaye boyunca kovaladığına işaret ediyor.

ABD'de Pazar gecesi düzenlenen Super Bowl esnasında fragmanı yayınlanan çok sayıda filmden biri de Marvel Stuidos'un merakla beklenen Galaksinin Koruyucuları 3 filmiydi. Filmden ilk görüntülerin gelmesinden birkaç ay sonra yayınlanan bu fragman, Will Poulter tarafından canlandırılan Adam Warlock da dahil olmak üzere bir çok karaktere ve detaya dair yeni bilgiler içeriyor.

Yazar/yönetmen James Gunn'ın Marvel ile son iş birliği olan filmde Galaksinin Koruyucuları, geçmişinin karanlık ayrıntılarının peşini bırakmaması ve onları The High Evolutionary (Chukwudi Iwuji) ile çarpışma rotasına sokmasının ardından Rocket'ı kurtarmak için mücadele edecek.

Filmin genel teması, farklılıkların bir arada olabileceği, arkadaşlığın ve dayanışmanın ne kadar güçlü olabileceği üzerine kuruludur. Ayrıca, filmin başarısı, sıradışı karakterleri ve esprili diyalogları sayesinde, bilim kurgu türünün geniş kitleler tarafından sevilmesine de katkıda bulunmuştur. Galaksinin Koruyucuları ekibinin amacı, evreni tehdit eden kötü güçlere karşı mücadele etmek ve insanları korumaktır.

"Galaksinin Koruyucuları" filminin ana karakterleri şunlardır:

Peter Quill / Star-Lord: Filmin ana karakteri olan Peter Quill, bir uzay kaşifi ve çalıntı mal satıcısıdır. Kendisi dünyalı bir anneden ve uzaylı bir babadan doğmuştur. Chris Pratt tarafından canlandırılmıştır.
Gamora: Galaksinin en ölümcül savaşçılarından biri olan Gamora, Thanos'un evlatlık kızıdır. Zoe Saldana tarafından canlandırılmıştır.
Drax the Destroyer: Drax, ailesinin Thanos tarafından öldürülmesinin ardından intikam almak isteyen bir yaratıktır. Dave Bautista tarafından canlandırılmıştır.
Rocket Raccoon: Rocket, bir rakun gibi görünen ama aslında bir genetik deney sonucu yaratılmış bir uzaylıdır. Bradley Cooper tarafından seslendirilmiştir.
Groot: Groot, Rocket'in en yakın arkadaşı olan bir ağaçtır. Vin Diesel tarafından seslendirilmiştir.
Yondu Udonta: Yondu, Ravagers adlı bir uzaylı kaçakçı çetesinin lideridir. Michael Rooker tarafından canlandırılmıştır.

Bu karakterler, Marvel Comics'in aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanmıştır ve "Galaksinin Koruyucuları" filminin çoğu hikayesi bu çizgi roman serisine dayanmaktadır.