298 Görüntülenme

Gelini Öpebilir miyim? izle

Kategori
Gelini Öpebilir miyim?-Kiss, Kiss! (Gorzko, gorzko!) 2023 Polonya yapımı romantik-komedi filmini bedava olarak hd full Türkçe dublajlı ve altyazılı izleyin. Film konusu: Herkesin hayatında en az bir kez yaşadığı aşkın karmaşık duygularını konu alıyor. Sevimli ve ilginç baş karakteri olan ve kendini farklı hisseden 17 yaşındaki Chloe, kendini bir çözümün içinde bulur. Chloe, akıl sağlığının ustası olan ve ona yardım etmeye çalışan bir psikolog olan Dr. Harvey ile çalışır. Chloe, çevresindeki insanlara göre çok fazla düşünen ve çok fazla duygusal olan bir kızdır. Bu yüzden arkadaşlarıyla arasındaki ilişki çok kötüdür ve çoğu zaman onlarla arasında hiçbir şey olmaz. Chloe, arkadaşlarının onu anlamadığını ve ona karşı hissettikleri şeylerin değiştiğini fark eder. Chloe, hayatında olup bitenleri anlamaya çalışırken, aynı zamanda aşkını da aramaya başlar.

Polonya  yapımı olan romantik-komedi türündeki filmin senaryosunu Andrzej Golda ve Martyna Skibinska yazmıştır. Yönetmen koltuğunda Tomasz Konecki'nin yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Mateusz Kosciukiewicz, Rafal Zawierucha, Zofia Domalik, Agnieszka Wiedlocha, Edyta Olszówka, Marcin Perchuc, Kamil Szeptycki ve Sebastian Dela gibi isimler yer almaktadır.

Orjinal adı Gorzko, gorzko olan filmin İngilizce adı Kiss, Kiss, Türkçe adı ise Gelini Öpebilir miyim olarak belirlenmiştir. Film Türkçe dublajlı ve altyazılı full HD 1080p sürümünde sitemize eklenmiştir.