473 Görüntülenme
Ghosted izle

Ghosted izle

Ghosted 2023 yapımı Chris Evans ve Ana de Armas'ın başrolde oynadığı filmi full HD sürümde ücretsiz olarak tek part 1080p izleyin. Film konusu: Sıradan bir adam olan Cole'un ilk buluşmada sırılsıklam aşık olduğu Sadie'nin CIA ajanı olduğunu öğrenmesi sonucu, kendilerini uluslararası bir casusluk macerasında bulmalarını konu alıyor. Cole, Sadie ile çıktığı randevunun sonunda, Sadie’nin kendisi için özel biri olduğuna inanmaya başlar. Fakat sonraki günlerde Sadie, Cole’un mesajlarına yanıt vermez. Cole ise yanıt almamasının mantıklı bir açıklaması olduğuna inanarak, romantik bir jest yapabilme hayaliyle Sadie’nin iş için gittiğini bildiği Londra’da soluğu alır. Sadie'nin düşündüğü kişi olmadığını ve aslında CIA için çalıştığını keşfetmesi ise çok uzun sürmez.

Son olarak Netflix yapımı The Gray Man filminde yer alan Chris Evans ve Blonde filmi ile Oscar 2023 için En İyi Kadın Oyuncu adaylığı alan Ana de Armas'nın başrollerini paylaştığı Ghosted filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Adrien Brody, Mike Moh, Amy Sedaris, Tim Blake Nelson, Tate Donovan ve Burn Gorman gibi isimler yer alıyor.

Evans filmde, esrarengiz bir kadın olan Sadie'ye (Ana de Armas) sırılsıklam aşık olan Cole adında sıradan bir adamı oynuyor. Birlikte geçirdikleri güzel birkaç günün ardından Sadie'nin herhangi bir mesaja cevap vermeyerek onu "ghost"lamasından sonra, Cole onu bulmak için Londra'ya gider.

Ancak Cole'un bu "romantik hareketi" beklenmedik bir sürprizle altüst olur. Şok edici bir şekilde, Sadie'nin CIA için çalışan bir gizli ajan olduğunu keşfeder. Cole ve Sadie, ikinci bir randevuya karar veremeden kendilerini dünyayı kurtarmak için uluslararası bir maceranın içinde bulurlar...
Etiketler: