429 Görüntülenme
Harika Haftalar 2023 Filmi izle
6.0 IMDB Puanı

Harika Haftalar 2023 Filmi izle

Harika Haftalar-The Wonder Weeks 2023 Netflix'in Hollanda yapımı filmini HD full 1080p kalite seçenekleriyle Türkçe dublajlı ve altyazılı sürümlerde bedava izleyin. Film konusu: Üç çiftfin hikayesinin anlatıldığı hikayede, kariyer odaklı bir kadın olan Anne, bebek sahibi olduktan sonra hayatının büyük değişikliklere uğradığını keşfeder. Bu süreçte, kocası Barry ile ilişkisini kolaylaştırmak için çaba sarf eder. Yardım almaya karar veren Anne, anneler derneği Mama's Club'a katılır. Mama's Club, Kim tarafından kurulmuş ve anneler arasında dayanışma ve destek sağlayan bir grup olarak faaliyet gösterir.

Kim, Roos ile evlidir ve iki çocuğunu Kaj'ın yardımıyla büyütmüş bir anne olarak deneyimlerini paylaşır. Uzun süre edindiği tecrübelerini yeni annelere aktarmak ve onlara yardımcı olmak adına Mama's Club ismini verdiği bir dernek kurar.

Diğer bir çift ise Ilse ve Sabri'dir. Farklı kültürel geçmişlere sahip olan Ilse ve Sabri, çocuklarını en iyi şekilde büyütmek için çaba gösterirler. Ancak, Sabri'nin annesine yardım etmek istemesi ilişkilerinde sürtüşmelere neden olur ve çift, sorunlarının üstesinden gelmeye çalışır.
Etiketler: