1,221 Görüntülenme
7.0 IMDB Puanı

Herkes Biliyor İzle

(Everybody Knows)
Yönetmen
Senaryo Asghar Farhadi
Herkes Biliyor film konusu, Madrid'e gitmek için hazırlık yapan Laura, çocuklarınıda alıp yola çıkar. İspanya'ya gitme nedeni ise kız kardeşinin düğünüdür. Küçük çocukları ile birlikte yolu ele alan Laura, hayatını değiştirecek bu yolculukta geçmişteki sırlarla karşılaşacak ve karmaşık bir döngü ile savaşmasına sebep olacaktır. Laura'nın hayatını en derinden etkileyen ise büyük kızının aniden ortadan kaybolması ve kaçırılmış olmasıdır. Düğün için çıktığı yolculukta başına geleceklerden habersiz bir kumpasın içinde olan Laura, şimdi geçmişteki sırlarla yüzyüze kalmıştır.

Penélope Cruz, Javier Bardem, Ricardo Darín isimlerini başrollerde gördüğümüz Everybody Knows filmi, 2018 yapımı ve yönetmenliğini de Asghar Farhadi, yapmaktadır. Yönetmen Asghar Farhadi'nin farklı filmlerinde olduğu gibi aile ve dram ağırlıklı bir senaryoyu seyirciyle buluşturuyor. Fransa, İspanya, İtalya ortak yapımı olan Herkes Biliyor – Todos lo Saben – Everybody Knows (2018) filmi, 08 Şubat 2019'da vizyona girerken suç filmleri, ve gizem filmleri kategorisinde de yer almaktadır. Aslında az önce bahsettiğimiz Asghar Farhadi'nin üstlendiği film genel olarak dram filmleri türündede yerini alıyor. Özellikle dünya sineması'nın önemli starlarından biri olan Penélope Cruz'un sergilediği performans gerçekten ustalığını ortaya koyuyor. Her nefes alışımızda başımıza nelerin geleceğini bilmeden yaşıyoruz o yüzden bu hayatta kimseye güvencimiz kalmadığı ve bu tür filmleri izledikçe çıkarılacak birçok örneğin olduğunu düşünüyorum.

Sitemizde yer alan bu filmi türkçe dublaj yayınlarken 2018'de en çok aranan filmler arasında yer aldığını belirtmek isteriz. 7.1 imdb puanı ile taçlandırılan, Herkes Biliyor filmini full izle kalitesiyle sizlere sunuyor, keyifli seyirler diliyoruz. hdkralfilmizle.com