480 Görüntülenme
Körkütük Filmi izle
7.7 IMDB Puanı

Körkütük Filmi izle

Körkütük-Another Round (Druk) 2020 Danimarka yapımı filmi 1080p ve 720p full hd seçeneklerle ücretsiz olarak Türkçe dublajlı ve altyazılı izleyin. Film konusu: Danimarkalı yönetmen Thomas Vinterberg tarafından yönetilen 2020 yılı bir dram filmidir. Film, bir grup orta yaşlı öğretmenin yaşamlarında bir dönüm noktası olarak alkolün rolünü keşfetmelerini anlatıyor.

Film, Martin, Tommy, Peter ve Nikolaj adlı dört öğretmen arkadaşın hikayesini anlatıyor. Bu dört adam, hayatlarında bir şeylerin eksik olduğunu hissederler ve bu nedenle bir psikologun teorisini test etmeye karar verirler: Günün belirli saatlerinde hafifçe sarhoş olmak, yaratıcılıklarını arttırmak ve hayatlarının monotonluğunu kırmak için bir çıkış yolu olarak görülmektedir.

Başlangıçta, bu deneyim her biri için olumlu sonuçlar doğurur. Ancak zamanla, alkolün hayatları üzerindeki etkileri baş döndürücü bir hızla artar. Martin, evliliği ve işiyle ilgili sorunlarla karşı karşıya kalırken, Tommy'nin öğrencileriyle ilgili sorunları vardır. Peter'in alkolle ilgili ciddi bir sorunu olduğu ortaya çıkar ve Nikolaj da aşırıya kaçar.

Film, alkolün insana olan etkileri hakkında dürüst bir bakış açısı sunarken, orta yaş kriziyle mücadele eden bu dört adamın hayatlarındaki değişiklikleri de anlatıyor. Another Round, öğretmenlik mesleğinin zorluklarını, arkadaşlığı, aile ilişkilerini ve hayatın anlamını keşfetmek için atılan bir adımın sonuçlarını araştırıyor.
Etiketler: