447 Görüntülenme
Rahibe Ölüm izle
7.1 IMDB Puanı

Rahibe Ölüm izle

Rahibe Ölüm -Sister Death (Hermana Muerte) 2023 Türkçe dublajlı ve altyazılı Netflix İspanya yapımı korku ve gizem filmini 1080p full HD ücretsiz izleyin. Film konusu: Film, Savaş sonrası İspanya'sında geçen bir hikayeye odaklanıyor ve doğaüstü yeteneklere sahip Rahibe Narcisa'nın hayatını anlatıyor. Narcisa, Hristiyan kızlara yönelik bir okulda öğretmen olarak görev alır. Ancak bu okula adım attığında, bölgede tuhaf olaylar ve gizemli sırların izlerini sürmeye başlar.

Kendisi de doğaüstü güçlere sahip olan Narcisa, bu olayların ardındaki karanlık güçleri araştırmaya başlar. Manastırın etrafını saran ve manastır sakinlerini rahatsız eden bu korkunç sırrı çözmek, onun için hem kişisel bir yolculuk hem de savaşla dolu bir maceraya dönüşür. Narcisa'nın cesareti ve doğaüstü yetenekleri, onu bu karanlık hayallerle dolu dünyada aydınlığa çıkarmak için kullanılacak ve manastırı tehdit eden kötülükle yüzleşecektir.

Senaryo, Jorge Guerricaechevarría tarafından kaleme alınmıştır. Film, yapım şirketi El Estudio tarafından üstlenilmiş ve çekimleri 2022 yılının Mart ayında Valensiya bölgesinde başlatılmıştır. Kurgunun geçtiği okul ve eski manastırın atmosferini yansıtmak için çekimler, Sant Jeroni de Cotalba Manastırı adıyla bilinen mekanda gerçekleştirilmiştir. Yapım görevlerini üstlenen isimler ise Enrique López Lavigne, Pablo Cruz ve Diego Suarez Chialvo olurken, görüntü yönetmenliğini Daniel F. Abelló, sanat yönetmenliğini Laia Ateca ve yapım denetimini Alberto Álvarez üstlenmiştir.