448 Görüntülenme

Terzi 3.Sezon izle

Terzi Netflix yerli dizisinin 3. sezon 1. bölüm ve tüm bölümleri full HD 1080p ve 720p olarak ücretsiz ve sansürsüz izleyin. Dizi konusu: Esvet'e karşı duyduğu hislerin giderek yoğunlaştığını fark eden ünlü terzi Peyami, uzun bir yolculuğun ardından sonunda eve döner. Ancak aynı zamanda, en iyi dostunun müstakbel eşi için özel bir gelinlik dikmektedir. Bu kız, beklenmedik şekilde kafasını karıştırmaya devam eder ve bu süreçte tamamen hayatına girer. Artık Peyami'nin sırlarına bir yenisi daha eklenmiştir.

Her geçen gün Esvet'e duyduğu hislerle başa çıkmanın yollarını ararken, bu sırada terzilik yeteneklerini de kullanarak dostunun gelinlik tasarımını tamamlamak zorunda kalır. Ancak yaşanan talihsiz olaylar, Peyami, Dimitri ve Esvet'in hayatını ani bir şekilde etkiler ve bu aşk üçgeni korkunç bir yöne doğru sürüklenmeye başlar.

"Terzi" dizisinin 3. sezonu, gerilim, dram ve gizem türlerinde yer almaktadır. Dizinin 3. sezonunun senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı kaleme almış, yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı bulunmaktadır. Başrolünde Çağatay Ulusoy'un oynadığı dizide, Ulusoy'a Salih Bademci, Şifanur Gül, Olgun Şimşek, Ece Sükan ve Evrim Alasya gibi isimler eşlik etmektedir.