Kral Fragman
11,290 Görüntülenme
Avatar 2 İzle

Avatar 2 İzle

(Avatar 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Fox
Yönetmen
Senaryo James Cameron, James Cameron, Josh Friedman, Shane Salerno
Avatar 2 izle, Avatar 2 Türkçe dublaj full izle hd tek parça, Avatar 2 Filmi: Tüm dünya sinemaları ve film severlerin en yakından takip ettiği Avatar filmi, devam serisi olan Avatar 2 film izle ile tüm gözleri çıkış tarihine ve filmin senaryosuna doğrulttu. Bilindiği üzre dünyanın en iyi filmleri arasında yer alan bu muhteşem film, insanlar ve insanlara karşı kendi kabilelerini korumaya çalışan Na'vi'lerin direnişini anlatıyor.

İlk filmde kabiledeki bir varlıkla sevgili olan insanoğlu filmin, ikince serisinde bu varlıkla evlenip çocuk sahibi oluyor. Özellkle ocukları'nın ilk görüntüsü fragman'da izlenilmiş ve tüm dünyanın beğenisini kazanmıştır. Harika bir senaryo ile dünya sinemasına adını kazıyan Avatar filmi, Şimdi bu güzel seri ile izleyicileri bir kez daha heyecanlandırıyor.

Avatar 2 izle, Filmin başrol isimleri Zoe Saldana, Vin Diesel, Kate Winslet bu kadro ile şekillenirken, yönetmenliği James Cameron yapmaktadır. 17 Aralık 2021'de viyona girecek olan Avatar 2 filmi, Macera türünde ilerleyen harika bir fantastik filmdir. Avatar 2 (2021)'de tüm izleyicinin sabırsız bekleyişi ile hiç şüphesiz en çok izlenenler listesinde'de yerini alacaktır. hdkralfilmizle.com

Avatar 2 full izle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

13 yorum