736 Görüntülenme
7.1 IMDB Puanı

Çıldırış İzle

(The Jacket)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Independent
  • Film Süresi 103 dakika
Yönetmen
Senaryo Tom Bleecker, Marc Rocco, Massy Tadjedin
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.

Çıldırış Film Konusu


Savaşta ağır yaralanan Jack, kafasına aldığı hasar ile yaşama tutunmuş ama hafızasının bir bölümünü kaybetmiştir. Yaşadığı bu zorlu süreçte pek kimsesi olmadığı için doğduğu köye gitme kararı alır. Yolda arabası bozulan bir kadın ve onun 8 yaşındaki kızı ile tanışır. Bu sırada kanadaya yolculuk eden bir adam kendilerini arabaya alır ve hemen ilerde polis gözetim noktası vardır.

Jack Starks'nın hafızasında kalan tek şey bunlardır ama, gözlerini açtığında daha önce görmediği bir yeredir. Burası bir akıl hastanesidir ve ne olup bittiğini anlamaz. Ayrıca burada rehin alınmış ve suçlu durumundadır çünkü, bir polisi öldürmekten yargılanacaktır. Zaten hafızasında gelgitler yaşayan Jack, burada Dr. Becker, adındaki doktorun ilaçlarıyla daha derin bir çıkmazın içine düşmüştür.

Jack, hafızasındaki gerçekler ve düşler arasında kalırken, birden Jackie isimli bir kadınla tanıştığını hatta o kadının evinde kaldığını hatırları. Jack'in tek kurtuluşu hafızasındaki bu kadını bulmaktır. Peki Jack, hafızası nedeni ile yine düş mü görmektedir, yoksa böyle bir olay yaşamışmıdır. Eğer böyle bir olay yaşandıysa Jackie kimdir ve nerdedir. Ayrıca tüm bu olup bitenler düşlerinde gördüklerinden ibaretse 4 gün sonra ölecek mi?

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın