1,275 Görüntülenme
6.7 IMDB Puanı

Düşmanı Korurken İzle

(Safe House)
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Guggenheim
Ödüller 1 ödül & 7 Adaylık.

Düşmanı Korurken Film Konusu


Çiçeği burnunda CIA ajanı Matt Weston, henüz önemli operasyon ve çeşitli görevlerde yer almamış ama görev için hazır bekleyen bir ajandır. Eski CIA ajanı ve şimdilerde kaçak olan Tobin Frost'la karşılaşır Tobin Frost, ülkenin gizli dosya ve bilgilerini farklı ülkelere sızdırmış hatta korenin ABD karşı elde ettiği bazı operasyonlarda'da büyük yardımı olmuştur. Frost, artık yakayı ele vermiştir ve yeni ajan Matt Weston'unda aralarında bulunduğu bir odada sorguya alınmıştır. Tam bu sırada hiç beklenmedik olaylar yaşanır ve "safe house" adı verilen gizli merkez parası askerler tarafından baskına uğrar. Burada sağ kurtulan Matt Weston ve Frost, bu operasyonu kimin düzenlediğini bulmak için birlikte hareket ederler. Yalnız oldukça temkinli olup kendilerini güvenilir bir yerde saklamalılar.

Başrollerde strong>Denzel Washington ve Ryan Reynolds, ikilisinin yer aldığı Safe House filmi, son derece hareketli ve maceralarla dolu bir senaryoya sahip. Yönetmenliğini Daniel Espinosa'nın yaptığı film, $85,000,000 bütçe ile 22 Şubat 2012'de vizyona girmiş ve 1 ödül & 7 adaylık kazanmıştır. 6.8 ,mdb puanı ile derecelendirilmiş bu harika aksiyon filmi, mutlaka izlenimesi gereken başyapıtlar arasında yer alıyor.

Sitemizden Düşmanı Korkurken izleyen seyircilerimize keyifli seyirler dilerken, filmi izledikten sonra değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz. Düşmanı Korurken - Safe House (2012) Full HD Türkçe Dublaj ve Altyazılı İzleyebilirsiniz..
Resimler 6

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın