1,035 Görüntülenme
8.2 IMDB Puanı

Los Angeles Sırları İzle

(L.A. Confidential)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 138 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo James Ellroy, Brian Helgeland, Curtis Hanson
Ödüller 2 Oscar Kazandı. Diğer 89 ödül & 84 adaylık.

Los Angeles Sırları Film Konusu


Yıl 1950'yi gösterdiğinde Amerika'da suç dünyasının başını alıp gittiği dönemler tüm şehirlerde terör esitirmektedir. Özellikle Los Angeles, suç ve çete liderlerinin sürekli savaşıp, kanlı infazlarla birbirlerine bilendiği bir şehirdir. Los Angeles'ın en belalı adamı, yeraltından sorumlu Mickey Cohen'dir. Ama kısa bir süre sonra Mickey Cohen yakayı ele verir ve hapise girer.

Yeraltı dünyası şu aralar yetim kalmış ve Mickey Cohen'ın tüm adamları saldırıya uğrayarak feci şekilde öldürülmüştür. Bu adamlar arasında birde eski polis vardır. Bu gizemli saldırıları gün yüzüne çıkartmak için üç kişilik özel bir departman ekibi kurulur. Ekipte bulunan 3 polis, birbirlerinden bağımsız ve zıt düşüncelere sahip karakterdedir. Her ne kadar zıt düşüncelere sahip olsalarda, üçününde yolu gizemli ve oldukça çekici bir kadına çıkar..

08 Ekim 1997'de gösterime giren Los Angeles Sırları, sinema tarihinin en önemli yapımları arasında yer alıyor. Başrol kadrosunda Guy Pearce, James Cromwell, Kevin Spacey, Kim Basinger ve Russell Crowe isimlerinin yer aldığı film, 8.3 imdb puanı ile taçlandırılmıştır.

Yönetmenliğini Curtis Hanson'un yaptığı Los Angeles Sırları filmi, $35,000,000 dolar bütçeile çekimleri tamamlanıp, 2 Oscars. Another 86 ödül & 82 adaylık ile sinema arşivlerinde yerini almıştır. Sitemizden L.A. Confidential isimli bu harika filmi izleyen seyircilerimize iyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum