Türkçe Dublaj HD Altyazılı Fragman
2,152 Görüntülenme
7.5 IMDB Puanı

Malena HD

(Malena)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Miramax
  • Film Süresi 108 dakika
Kategori
Senaryo Giuseppe Tornatore, Luciano Vincenzoni
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. Diğer 7 ödül & 20 adaylık.
Neredeyse tüm dünyadaki politik savaşla,r her ülkede büyük sorunlar işgal ederken bunlardan birida İtalyadır. İtaylanın küçük bir kasabasında genç bir çocuk ergenlik dönemindedir. Gördüğü bir kadına karşı farklı duygular beslemeye başlar. Bu kadın dul ve fazlasıyla çekici olan Melena (Monica Belluci)'dir ayrıca, yalnızca genç çocuk değil kasabadaki tüm faşist bakşlarıda üzerine çekmektedir. Melena bu kasabada büyük yankı uyandırırken herşey unutulmuş ve tüm ilgi kendisinin üzerindedir.

Başrollerinde seksi star Monica Bellucci'nin yer aldığı Melena filmi, Romantik ve Dram türünde ilerleyen bir snema yapımıdır. 4 Mayıs 2001'de vizyona giren Melena, İtalve ve ABD ortak yapımıdır. Monica Bellucci'nin yanı sıra Luciano Federico ve Matilde Piana isimlerininde yer aldığı film 7.5 imdb puanı ile değerlendirilmiştir.

Sitemizin romantik, ve dram filmleri kategorisinde yer alan Melena, Türkçe dublaj hd izlemeniz için 1080p kalitede güncellenmiştir. Olumlu yada olumsuz yorumlarınızı lütfen bilerle paylaşmayı ihmal etmeyin. hdkralfilmizle.com sitesi üzerinden Melena 2000 filmi full hd izleyen seyircilerimize, keyifli seyirler diliyoruz..

Resimler 12

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın