998 Görüntülenme
6.6 IMDB Puanı

Osmanlı Subayı HD

(The Ottoman Lieutenant)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jeff Stockwell

Osmanlı Subayı Film Konusu


Dünyanın tartışmasız en güzel ülkesi olan Türkiye ve Prag'da çekimleri tamamlanan Osmanlı Subayı filmi, Lillie isimli amerikalı bir kadının, Türkiye'ye kadar uzanan yolculuğunu ele alıyor. Lillie, sevdiği adamı görmek için Türkiye'ye gelen sağlık asistanı bir kızdır.

İlk olarak Türkiye'nın Van, şehrine gelen Lillie, burada subay İsmail tarafından karşılanır. ABD tıbbi yardım hastanesinde göreve başlar ve Subay ismail ile aralarında tuhaf bir yakınlaşma olur. Lillie hem uzun zamandır göremediği sevgilisi Jude, hemde yakışıklı Türk subayı İsmail, arasında oldukça kararsız kalmıştır. Tüm bu sıcak aşk döngüsü devam ederken, kapıya dayanan savaş sıcak havayı bir anda buz kesmiştir.

10 Mart 2017'de vizyona giren The Ottoman Lieutenant sinema filmi, Savaş ve Dram filmi türündedir. Film 6.7 imdb puanı alırken, başrol kadrosunda Ben Kingsley, Hera Hilmar, Josh Hartnett, Michiel Huisman isimleri yer almaktadır. Osmanlı Subayı filmini hd izlerken, bu muhteşem filmin yönetmeni Joseph Ruben'ıda unutmamak lazım. Harika bir proje ile sinema dünyasına sunulan bu güzel film hdkralfilmizle.com farkıyla sizlerle..


Resimler 7

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın