Türkçe Dublaj HD Altyazılı Altyazılı Fragman
1,014 Görüntülenme
Sivastopol için Savaş HD
7.1 IMDB Puanı

Sivastopol için Savaş HD

(Battle for Sevastopol)
Kategori
Senaryo Maksim Budarin, Maksim Dankevich, Leonid Korin, Sergey Mokritskiy, Egor Olesov
Ödüller 7 ödül & 21 Adaylık.

Sivastopol için Savaş Film Konusu


Savaş tüm dünyada kaos estirirken, 2. Dünya Savaşı'nın zorlu cephelerinde kadınlarda çarpışmaktadır. Kadınlara mecbur kılınan askerliğe, artık eli silah tutan kim vara cepheye gitmek için hazır olmalıdır.

Bunlardan biride genç ve güzel Lyudmila Pavlichenko'dir. Lyudmila, ilk olarak sıkı bir eğitime tabi tutulur. Erkeklerle aynı eğitimi alıp ölmek için hazır olan bir asker haline gelir. Ve eğitimini başarılı bir şekilde tamamlar.

Tam bir profesyonel ölüm makinesi haline gelir. Lyudmila Pavlichenko, bu savaşta tüm duygularını geride bırakırken aşk dürtülerini törpüleyememiştir ve bir askere aşık olur. Zorlu savaş esnasında en hassas duygulara bile fırsat yoktur çünkü ortalık adeta kan gölüdür ve kelle koltuktadır.

Ayrıca bu isim keskin nişancı Lyudmila Pavlichenko olsa bile. Yine bir çarpışma günü mermiler yağmur gibi yağarken Lyudmila Pavlichenko, vurularak ağır bir şekilde yaralanır ve tedavi için revire kaldırılır.

Oldukça başarılı geçen savaş günlerinin ardından üstün başarı belgesi ile ödüllendirilmiş ve neredeyse tüm ordu kuvvetlerinde adı keskin nişancı olarak duyulmuştur. Öyleki kendisine beyaz saraydan bile teklif gelmiş ve onurlandırılmak üzere davet edilmiştir.

Lyudmila Pavlichenko, Toplam 300 üzeri alman savaşçısını öldürerek, tarihin en kanlı savaşına adını altın harflerle yazdıran bir keskin nişancı olmuştur.

7 ödül & 21 adaylığı bulunan Sivastopol için Savaş filmi, Savaş filmleri arasında yer alırken 02 Nisan 2015'te vizyona girmiş ve oldukça beğeni toplamıştır.

Rus filmleri izlemeyi seviyorsanız mutlaka göz atmanızı önerir, keyifli seyirler dileriz.. hdkralfilmizle.com

Resimler 8

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın