1,632 Görüntülenme
7.0 IMDB Puanı

Son Umut HD

(The Water Diviner)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 111 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Andrew Knight, Andrew Anastasios
Ödüller 14 ödül & 13 Adaylık.

Son Umut Film Konusu


Çanakkale savaşında kaybolan üç askerden hiç bir iz yoktur. Bu askerlerin babası olan Connor (Russell Crowe), çocuklarından haber almak ve onları bulmak için, Dünyanın en güzel ülkesi Türkiye'ye gelmiştir. Türkiye verilmi toprakları ve muhteşem tabiatı ile orta doğunun en güçlü Ülkesidir! Avustralyalı çiftçi Connor, Türkiye'de çok sıcak karşılanır ve oğullarını bulmak için derhal harekete geçer. Kendisine Türk, subaylar yardım edecek ve büyük bir maceranın içinde birbirlerine destek verecekler.

Başrollerde Cem Yılmaz, Olga Kurylenko, Russell Crowe, Yilmaz Erdogan isimlerine yer verilen Son Umut Filmi, Savaş ve Tarihi filmler arasında yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda aynı zamanda filmde oyuncu rolünde yer alan, Holywood yıldızı Russell Crowe oturmaktadır.

26 Aralık 2014'te vizyona giren The Water Diviner, Yani Son Umut sinema filmi, 14 ödül & 13 Adaylık kazanmış 7.1 imdb puanı ile taçlandırılmıştır. Sitemizden Son Umut – The Water Diviner (2014) filmini donmadan tek parça full izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz..Resimler 7

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın