1,113 Görüntülenme
7.2 IMDB Puanı

Vatansever HD

(The Patriot)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 165 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Robert Rodat
Ödüller 3 Oscar Adaylığı. Diğer 8 ödül & 17 adaylık.

Vatansever Film Konusu


Benjamin Martin (Mel Gibson) çiftçilikle uğraşan ve ailesi ile birlikte tarım işine gönül veren bir adamdır. Çiftlik ve genel işlerle uğraşırken, ulusta patlayan bombalar ve patlak veren savaş serzenişi, Benjamin'in çiftliğinin dibine kadar gelmiştir. Yalnızca çiftlik kıyılarında olup bitenler değil, ailesine'de sıçrayan polemikler Benjamin'in oğlu ile birlikte silah kuşanmasının en büyük sebebidir.

Dünya sinemasının en değerli baş yapıtları arasında yer alan Vatansever filmi, 3 Oscar Adaylığı. Diğer 8 ödül & 18 adaylığı bulunan muhteşem ötesi Savaş ve Tarihi bir yapımdır. 28 Haziran 2000'de vizyona giren ve diğer adı The Patriot olarak bildiğimiz filmin yönetmenliği Roland Emmerich'e aitken, başrol kadrosunda Heath Ledger, Jason Isaacs, Joely Richardson, Mel Gibson isimleri yer alıyor.

Amerika & Almanya ortak yapımı olan Vatansever, izlenilmesi gereken harika bir filmdir. Siz değerli kullanıcılarımıza özel hazırlanan filmi full izleme kalitesinde, roket hızında seyredebibirsiniz. Türkiye'de reklamsız hd film izleme hizmeti veren, hdkralfilmizle.com keyifli seyirler diler..
Etiketler:

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın