102,533 Görüntülenme
8.6 IMDB Puanı

Parasite İzle

(Parazit - Gisaengchung)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi NEON
  • Film Süresi 132 dakika
Yönetmen
Senaryo Bong Joon Ho, Bong Joon Ho, Bong Joon Ho, Jin Won Han

Parazit Film Konusu


Kim Ailesi, sokak dünyasında fakirlik ve geçim sıkıntısıyla cebelleşen, diğeri ise soylu bir sülalenin son direği Park Ailesi. Bir şekilde bir araya gelen ve birlikte yaşayan bu Parazit aile, iki aileninde yaşam kültürlerini ve birbirleriyle diyeloglarını çok net bir şekilde özetliyor. Soylularla birlikte yaşayan Kim ailesi, by harika fırsatı en iyi şekilde değerlendirip en güzel ve lüks şekilde yaşamaya devam ederler. Yalnız aradan geçen zamanda Park Ailesi, tavuk gibi yolunduklarını farkeder ama şimdilik sessiz kalırlar. Kim Ailesi'nin vakum gibi sömürmeye devam ederken bu paya ortak olmak isteyen bir adam çıkar meydana. İki aile arasındaki karmaşık ilişkiler şimdi şaha kalkmış ve adrese teslim kararlar verme zamanıdır.
Filmin imdb sayfası: https://www.imdb.com/title/tt6751668/
1 Kasım 2019'da vizyona giren Parazit - Parasite filmi, Sinemada boy gösterir göstermez, Türkiye'de 62 816 kişi tarafından izlenilmiş ve toplam 109.823 oylama ile, İmdb özel Juriden 8.6 imdb puanı elde etmiştir. Gerilim filmleri arasında yer alan yapımın başrollerinde Kang-ho Song, Sun-kyun Lee, Yeo-jeong Jo isimleri yer alırken, Yönetmen koltuğunda Bong Joon Ho ismi yer alıyor.
Filmin web sitesi: https://www.parasite-movie.com/
Sitemizden Parazit (2019) Filmini Tek Parça Full İzle kalitesiyle Donmadan, İnmdirmeden Bedava izleyebilirsiniz. Varsa Bizden İyisi Bırakırız Biz Bu İşi! hdkralfilmizle.comFilm için yabancı kaynak: https://www.rottentomatoes.com/m/parasite_2019

Resimler 6

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1.271 yorum